Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy usługi assistance Domaniewicach. Współpracujemy z wszystkimi ubezpieczycielami działającymi na rynku. Teren pracy to Domaniewice, więc jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, sprawdź, czy obsługujemy również assistance twojego ubezpieczyciela. Holowanie auto lawetą skierowane jest do mieszkańców całego miasta Domaniewice.

Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wypracowaliśmy na przestrzeni lat. Gdy awaria jest prosta, może zostać usunięta od ręki, natomiast gdy jest bardziej złożona, proponujemy zwykle jeden z serwisów mechanicznych, z jakimi współpracujemy.

Dzięki assistance jakie posiadasz mechanik w jego ramach z pewnością usunie usterkę, jaką masz w aucie. Dzięki długiej działalności na rynku nasza firma nawiązała współpracę z serwisami, które prowadzą usługi mechaniczne. Jeśli będzie taka potrzeba, wskażemy miejsce, gdzie usterki z twoim samochodem zostaną rozpoznane oraz stale rozwiązane. Gdy tego będziesz wymagał, odholujemy twój pojazd w miejsce, jakie nam wyznaczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Domaniewicach
I OKOLICACH